Jak Utrzymać lub Uratować Związek Przed Rozstaniem (lub Rozwodem) i Odzyskać Swoją Atrakcyjność

Oto nieznane psychologiczne sposoby, aby NA POWRÓT stać sie ATRAKCYJNYM dla swojej dziewczyny, umieć się z nią dogadać, przekonać ją do czego tylko chcesz i mieć szczęśliwy związek. Bez kłótni, fochów i narzekań. No i żeby jej już nigdy "nie bolała głowa"! Wiesz co mam na myśli, prawda?

Czy w Twoim Związku Pojawiły się Te Niepokojące Sygnały?

- ostatnio coraz rzadziej uprawiacie seks, często nie ma ochoty na seks, albo NIGDY nie wychodzi sama z inicjatywą? No i nie możesz jej przekonać do nowych rzeczy w łóżku…

- kłócicie się coraz częściej, ciągle coś jej przeszkadza, ona ciągle ma do Ciebie pretensje, a przecież kiedyś była w Ciebie zapatrzona?

- nie możecie się dogadać ze sobą, tak jakby była inną dziewczyną niż na początku znajomości

- Ona spędza coraz więcej czasu w telefonie i ciągle z kimś pisze

- wasz związek przypomina dwójkę przyjaciół lub stare małżeństwo bez „ognia” między wami, nudzisz się z nią, a ona z Tobą, może nawet wspomina, że w niej coś się wypaliło

Uważaj! To Już Ostatnie Ostrzeżenia, Zanim Twój Zwiazek się Rozpadnie i Ona Odejdzie do Innego Faceta (albo Zdradzi)!

 

Od Marcina: Witaj przyjacielu, na tej stronie znajdziesz to co pomoże Ci uratować Twój związek (małżeństwo) jeśli chyli się ku upadkowi. Niezależnie od tego jak bardzo jest źle. Pomogę Ci uratować związek przed nudą, brakiem emocji i rozstaniem (lub rozwodem). No i spadkiem Twojej atrakcyjności. Dotyczy tego momentu, gdy początkowa "chemia", "zauroczenie" przestaje wystarczać. To ten moment, gdy w związku zaczyna coś się psuć i wpadać w stagnację. I nie ma już tyle seksu co kiedyś.

Nie zawsze widać to od razu. Proces rozpadania się związku może trwać tygodniami, a nawet latami. Wskaźniki statystyczne pokazują, że ludzie radzą sobie lepiej niż kiedyś we wszystkim oprócz związków. Nawet media pokazują non stop rozpady związków gwiazd. Być może kiedyś było lepiej, bo nie było takiego wyboru. Związki domyślnie były na lata albo na całe życie, a nie do pierwszego, większego kryzysu. Teraz sztuką jest tak uwodzić swoją kobietę i prowadzić związek, aby omijać kryzysy, nudę i spadek atrakcyjności.

Techniki Podrywania Dziewczyny to Coś Innego Niż Umiejętności Uwodzenia Jej w Związku

Umownie dzielę relacje damsko-męskie na etap podrywu (czyli pierwsze 20, 30 minut, czy nawet pierwsze randki) i stały związek, czyli to co jest po etapie podrywu. To ten moment, gdy zaczynają przydawać się umiejętności prowadzenia,  zarządzania stałym związkiem, a nie wystarcza sama umiejętność podrywania. Nawet faceci skuteczni w podrywie mogą mieć kłopoty w związkach.

Jednak większość mężczyzn nie wie co dalej robić? Po pewnym czasie, opada pierwsze "zauroczenie", a w związkach pojawiają się pierwsze problemy i kryzysy.


Dlaczego Niektóre Pary Są Szczęśliwe Wiele Lat, Ich Związki Emanują Seksem, a Inne Rozpadają się Po Kilku Miesiącach?

Statystyki nie kłamią:

- w 2019 r. w Polsce jedno na trzy małżeństwa (65 tys. na 193 tys.) się rozpadło, na świecie te statystyki sięgają 50%. Tak będzie też niedługo w Polsce.

- 33% kobiet przyznaje się do zdrady czyli realnie jest ich więcej. Może 50%, a może 80%?

- 2 na 3 pozwy o rozwód wnoszą w Polsce kobiety (2019)

Mężczyźni mają tendencję do "zasypiania" w związku (lub w małżeństwie). Myślą, że po długiej i wyczerpującej podróży dotarli do swojego Eldorado. I że tak miło i fajnie będzie już na zawsze. A tu nagle pojawiają się problemy.

Zamiast codziennego seksu jest raz na tydzień albo rzadziej. Ona już nie jest taka "chętna" jak na początku związku. Zaczynacie się kłócić. Zaczyna się robić nudno. Ty się wkurzasz, bo jej nie rozumiesz. Ona już nie ubiera się tak seksownie jak kiedyś. A potem widzisz jak ona ciągle pisze z kimś smsy lub na komunikatorze.

 

I wtedy czujesz, że zaczynasz tracić swoją kobietę...

I jeśli nic nie zrobisz, to stracisz ją na zawsze.

Wszystko dlatego, że:

1. Popełniłeś kilka podstawowych błędów i "nie ułożyłeś sobie" dziewczyny w związku

2. Straciłeś seksualną wartość w jej oczach i zanikło napięcie erotyczne w związku

3. Nie umiesz się z nią skutecznie dogadać i przekonać jej do swojego zdania (a da się!)


Jesli Ona Często Odmawia Ci Seksu, Nigdy go Sama Nie Inicjuje, Ciężko Jest Ci Ją Podniecić... To Musisz Zacząć Robić Coś Innego niż do Tej Pory!

Kiedyś była taka napalona i wiecznie gotowa do seksu z Tobą, a teraz? Szkoda gadać. To nie znaczy, że ona nagle stała się oziębła. To oznacza tylko, że w tym momencie Twoja atrakcyjność w jej oczach jest niska.

Kiedyś nie przeszkadzało jej Twoje hobby. Teraz irytuje ją Twoja pasja do komiksów, majsterkowania, gier czy piłki nożnej. Słyszysz, że Twoje poczucie humoru jest dziecinne lub niedojrzałe. Czujesz, że krok po kroku, ona chce Cię zmienić.

Teraz przeszkadza jej bałagan w Twoim pokoju. Choć dla Ciebie to tylko "artystyczny nieład", który kiedys jej nie przeszkadzał. A krzywo postawione buty w przedpokoju są pretekstem do kłótni, focha i braku seksu wieczorem.

To efekt niskiego zainteresowania kobiety, braku emocji w związku i jej fascynacji Tobą.

Jeżeli kobieta z czasem zaczyna się kłócić o byle co, zmienia się w "potwora", to jest to efekt tego co ZROBIŁEŚ albo czego NIE ZROBIŁEŚ w związku. Bo zakładam, że kiedyś wybrałeś ją mądrze. I wtedy było inaczej.

Gdy nie dbasz o jej emocje, nie dogadujesz się z nią, zanudzasz lub kłócisz się, to jej przestaje na Tobie zależeć. A potem ona odchodzi do innego faceta.

Jak Uwodzić Swoją Kobietę w Związku, aby Nie Musieć Go Reanimować?


Dla uproszczenia - są dwa rodzaje sytuacji.

1. ŚRODEK ZWIĄZKU - związek, który trwa już jakiś czas i pomału zaczyna wkradać się rutyna. Jeszcze nie jest źle, w związku oboje czujecie się dobrze, nie ma jakichś wielkich konfliktów, ale zaczynasz zdawać sobie sprawę, że już nie ma tej wielkiej intensywności emocji i seksu jak na początku związku. W skali szkolnych ocen (1-5, tak byłem kiedy uczony, teraz są jeszcze szóstki) związek jest między 4, a 4 minus.  Dam Ci wskazówki, jak rozkręcić na nowo ogień namiętności. To etap UWODZENIA w ZWIAZKU.

2. POCZATEK KOŃCA ZWIĄZKU - związek zmierza pomału ku rozstaniu, seksu jest niewiele (ale wciąż jeszcze jest). Ocena związku jest między 3 a  3-, albo wręcz ocena 2 (mierna). Ten etap nazywam etapem REANIMACJI ZWIĄZKU. Jesteście jeszcze w związku, ale to już nie to, za rogiem czyha ROZSTANIE (rozwód).

Przeczuwasz, że jak nic nie zrobisz, nic nie zmienisz, to za jakiś czas ona odejdzie. Pojawiają się pierwsze niepokojące  oznaki np. ona coraz więcej czasu spędza na Facebooku, z koleżankami, dodaje facetów do znajomych na FB i pisze z nimi. Niby o niczym seksualnym, ale kiedyś tego nie robiła.

Coraz częściej macie konflikty, ciche dni, a ona staje się coraz bardziej drażliwa. Rzadko uprawiacie seks, ona często nie ma ochoty na seks, a nawet na przytulanie. Gołym okiem czujesz coraz więcej chłodu z jej strony. 

To już ostatni moment i trzeba coś zrobić, bo wchodzisz na równię pochyłą wiodącą do rozstania.

Przestaliście ze sobą rozmawiać, dotykać się, mówić sobie komplementy, pytać się co czujecie, regularnie uprawiać seks, chodzić na randki podkręcające temperaturę uczuć w związku. Wiele par nie chodzi na randki w związku, bo nie myślą, że mogą lub wręcz powinny to robić! To co różni obie te sytuacje, to jest jej poziom zaangażowania i uczuć do Ciebie. Obie źle rokują.

Jeśli o kobietę "nie zadbasz", tak jak o swój samochód, komputer lub komórkę, to awaria zaskoczy Cię w najmniej spodziewanym momencie.

Na rynku znajdziesz sporo książek psychologów o związkach. O tym jak się komunikować w związku, jak rozwiązywać problemy. I to nie jest złe. Jednak te ksiażki nie zawierają kilku fundamentalnych kwestii z punktu widzenia emocji i uwodzenia kobiety.

Nie mówią o tym jak znowu stać sie SEKSUALNIE ATRAKCYJNYM dla swojej dziewczyny (gdy jej pociąg zanika), jak budować NAPIĘCIE SEKSUALNE w ZWIĄZKU, jak ją przekonać do robienia różnych niegrzecznych rzeczy itp. Nie mówią jak pozbyć się jej fochów, narzekań i pisania z innymi. Jak reagować na sygnały zagorżenia. Proponują długie rozmowy z dziewczyną ("porozmawiajmy o tym..."), ale to nie rozwiązuje przyczyn problemu.


Jesli przestajesz być atrakcyjny (także seksualnie) dla swojej kobiety, to stajesz sie dla niej TYLKO kolegą


Ona nie fantazjuje o seksie z kolegą, ani
o byciu z nim w związku.

Jeśli Twoja dziewczyna (lub żona) nie dogaduje się z Tobą i nie chce seksu, to po części jest to problem umiejętności komunikacyjnych, ale przede wszystkim BRAKU TWOJEJ SEKSUALNEJ WARTOŚCI i JEJ POCIĄGU DO CIEBIE. A idąc dalej - problem braku szacunku do Ciebie.

Ona nie przestała lubić seksu. Ona przestała go lubić z Tobą!

Nie dlatego, że ona nagle stała się oziębła i skupiona na pracy. Nie dlatego, że tak wiele ma spraw na głowie. Dlatego, że przestała z biegiem czasu czuć do Ciebie pociąg i chemię. Jesli więc już widzisz alarmowe sygnały świadczące o dużym spadku jej zainteresowania, widzisz jak związek stacza się jak po równi pochyłej, to musisz zacząć działać i to szybko...

Zanim Twój Związek Wejdzie na Drogę Samozniszczenia!

I to nie wystarczy, abyś wrócił do stanu, gdzie w związku było wszystko OK. To za mało. Nie chodzi o to, abyś teraz kilkoma trikami ponownie rozbudził jej zainteresowanie czy uniknął perspektywy rozstania lub rozwodu. Tu chodzi o ponowne stworzenie związku na potężnych fundamentach Twoich standardów, atrakcyjności i męskiej siły. No i o znalezienie, naprawę słabych punktów waszego związku, jeszcze zanim się rozpadnie. Także o to, aby umiejętnie przekonać ją "do różnych eksperymentów łóżkowych ;) I już nigdy nie został zaskoczony tekstem "musimy porozmawiać...".


Jakie Więc są Najważniejsze Punkty na Których Musisz się Skupić, aby Uratować Związek?

Przeanalizowałem ponad 200 maili od moich czytelników, kórzy pytali mnie o rozwiązanie ich problemów w związku. I zebrałem z tego te główne punkty, w których można wszystko popsuć w związku. Sprawdź czy Ty też powinieneś się na nich skupić:

1. Twoja męska atrakcyjność w związku - coś co często zanika w związku
2. Potrzeby kobiet w związku - spełnisz 4 z 15, a połowę zwycięstwa masz w kieszeni
3. Zabójcy związku - te czynniki, które niszczą związek
4. Komunikacja w związku z dziewczyną - jak ją zrozumieć i wiedzieć co ona ma na myśli
5. „Handel” w związku - jak się dogadywać, aby zmienić jej złe nawyki, pretensje i wkurzające zachowania
6. Stymulowanie emocji w związku - potężny dział wiedzy z uwodzenia
7. Przypominanie i wzmacnianie pozytywnych emocji oraz wspomnień
8. Ekscytujące randki - wychodzenie poza rutynę i schematy
9. Elementy dotyku w związku - inny dotyk jest na etapie reanimacji inny na początku związku
10. Napięcie erotyczne w związku - kolejny fundament związku do przebudowy
11. Sexting w związku - wykorzystanie internetu do tuningu i odbudowy związku
12. Techniki hipnotycznego podrywu w związku - do zwiększenia jej zanagażowania i rozpalania seksualnie
13. Seks w związku - co dodać, aby ona wariowała na Twoim punkcie, jak urozmaicać wasz seks
14. Perswazja i przekonywanie dziewczyny w związku - cały szereg umiejętności specjalnej perswazji, aby przekonać dziewczynę do tego co chcesz, co lubisz i jak lubisz np. w łóżku
15. Reanimacja związku - cała technologia ratowania związku, który jest już na krawędzi rozstania lub rozwodu
16. Konkurenci i ich niwelowanie - wiedza jak radzić sobie z fałszywymi "kolegami", konkurentami, byłymi Twojej dziewczyny itp.
17. Niszczenie negatywnego wpływu jej byłych, znajomych lub rodziny - wiedza jak sobie poradzić z plotkami, obmawianiem za plecami, z problemami z jej znajomymi.
18. Jak otwierać ją na nowe doświadczenia w łóżku


Szczerze? Tej wiedzy (może poza pkt. 2-4) nie dowiesz się od żadnej kobiety, ani od brodatego psychologa

Zebrałem moje (i znajomych uwodzicieli) wszystkie doświadczenia ze stałych związków. Dodałem to co wiem w temacie atrakcyjności dla kobiet, wplywania na emocje kobiety, dodałem techniki budowania seksualnej wartości i połączyłem w jeden system, który od razu możesz zastosować w swoim związku. Wyciągnąłem z technik podrywu te rzeczy, które działają też w stałych związkach (a pewnie już wiesz, że część technik podrywu nie sprawdza się w związkach).

Razem, ocalimy Twój związek lub małżeństwo! Otrzymasz pełne zrozumienie tego co się obecnie dzieje w Twoim związku, dlaczego się psuje i co z tym zrobić. Jak uratować Twój związek lub naprawić, jeśli jeszcze nie jest za poźno. Tak długo, jak podążasz za moimi wskazówkami - osiągasz sukces.


Marcin, ale co Ty wiesz o związkach skoro zajmujesz się podrywem?

Przede wszystkim nie będę Cię uczył o miłości, głebi waszych uczuć, ani o małżenstwie i byciu rodzicem. Nie byłem żonaty i nie mam dzieci. Ja tylko chcę Ci przekazać skuteczne wskazówki na problematyczne sytuacje w związku, na uratowanie go przed rozpadem i ochronę przed konkurentami lub złym wpływem np. jej koleżanek lub rodziny. Tak jak ratowałem swoje własne związki i setki związków moich klientów.

Chcę Ci pokazać jak bezustannie być atrakcyjnym w związku w oczach swojej dziewczyny, radzić sobie z jej testami, pozbyć się wszelkich fochów oraz jej dziwnych zachowań. Jak się dogadać z partnerką. I to wszystko, co nauczyło mnie kilkanaście lat PRZERÓŻNYCH RELACJI z kobietami (od przygód, przez luźne relacje, aż do związków) i to z różnych kontynentów. Oraz setki przypadków moich klientów, którym pomagałem odzyskać ich byłe lub naprawić ich (upadający) związek. Fundament sukcesu w podrywie i w związku jest podobny, a jest nim m.in. atrakcyjność, potrzeby i komunikacja.

Więc, jeśli chcesz raz na zawsze uniknąć:

- problemów w związku
- bolesnych rozstań
- traumatycznych  rozwodów
- fochów, kłótni, cichych dni i zdrady
- utraty szacunku, autorytetu, podziwu i zainteresowania kobiety

I mieć w końcu:

- spokojny i szczęśliwy związek

- chętną do eksperymentów Twoją dziewczynę, której nie boli głowa

- kochającą Cię, dbającą o Ciebie i szanującą kobietę

to zobacz co mam dla Ciebie:

Oto szybki rzut okiem co otrzymasz:

Jak być atrakcyjnym mężczyzną w związku, od A do Z
Jak "działa" miłość, zauroczenie i na jakie etapy musisz być przygotowany
Fundamentalne zasady w związku, bez tego związek sie popsuje
8 Najważniejszych czynników Twojej atrakcyjnośći w związku (innych niż w podrywie)
Co robić, gdy dziewczyna marudzi „bez powodu”?
Jak ustawiać żelazne granice w związku i zyskać jej SZACUNEK
9 cichych zabójców związku - sprawdź czy nie strzelasz sobie w stopę

+ Uwodzicielskie sposoby na rozmowę z Twoją kobietą i zrozumienie jej w 100%

Jak "handlować" w związku, aby ona robiła to co chcesz (np. lodzik z rana)
Najważniejsze potrzeby kobiety w związku, które sprawią, że ona będzie wierna
Jak ją zmotywować, aby przestała być bierna i sama wychodziła z inicjatywami
Gdzie zabierać dziewczynę na randki - kilkadziesiąt najlepszych pomysłów
Jak wykorzystać otoczenie randki, aby była magiczna i niepowtarzalna
Jak dogadywać się z dziewczyną i mieć swięty spokój
16 metod przekonywania dziewczyny, aby robiła to co chcesz i była z tego zadowolona

Rutyna i nuda w związku? Pokażę Ci jak stymulować silne emocje i napięcie seksualne w Twoim związku

Niepublikowane triki randkowe, aby myślała o Tobie, gdy Ciebie nie ma obok
Techniki hipnotyczne  w związku
Sexting  w związku (smsy i fotki budujące napięcie seksualne)
Jakie prezenty dawać Twojej dziewczynie, aby nie mogła Cię zapomnieć
Kiedy się starać w związku, a kiedy i jak ją zachęcać do starania się o Ciebie
 Nieznane metody kumulacji i łączenia świetnych emocji z Tobą

 

Jak zachowywać RÓWNOWAGĘ EMOCJI w związku i nie stracić jej zainteresowania

 

Kto powinien płacić? Jak nakłonić ją, aby ona też inwestowała w związek
Jak likwidować jej fochy, humorki i dziecinne zachowania
Jak i kiedy ją komplementować, aby nie mogła Ci się oprzeć
Jak odczytać jej prawdziwe zainteresowanie Tobą w trakcie związku
Jak skłonić ją do ćwiczeń, schudnięcia lub seksownego ubierania się
Jak sprawdzić czy dziewczyna jest lojalna i oddana Tobie w 100%
Jak sprawić, żeby ona tęskniła za Tobą i fantazjowała o Tobie

Jak Reanimować Związek, Który Zmierza do Rozstania (lub Rozwodu)

Najlepsze metody na przywrócenie jej dobrych wspomnień z początku związku (magia!)
Jak dotykać ją, gdy związek chyli się ku upadkowi, aby na nowo ją zauroczyć
Jak budować "pod radarem" napięcie seksualne podczas reanimacji i problemów w związku
Problemy z intymnością podczas reanimacji - co zrobić, gdy on a jest "zimna jak sopel lodu"?
Co jeśli ona nie wierzy, że możesz się zmienić
Niszczenie w jej głowie wizerunku jej byłego lub konkurencji 
Jak poradzić sobie z jej negatywnymi znajomymi, którzy podkopują Twój związek

Seks w związku

Wartość seksualna - fundament jej chęci do seksu z Tobą w związku
5 zachowań zwiększających Twoją wartość seksualną w jej oczach
Jak przywrócić “libido związkowe”? Co zrobić, aby ona znowu szalała na punkcie seksu
z Tobą jak na początku związku
(nieznana technika)
Jak wyciągnąć z niej na powierzchnię jej "wewnętrzną nimfomankę" wciskając odpowienie "przyciski", aby chętniej uprawiała seks
Jak zamiast namawiać i przekonywać ją do seksu sprawić, aby to ona była napalonana Ciebie i sama chciała... wiesz czego

Sprawdź dobrze, co w tym poradniku znajdziesz dla siebie :)

 

Tak Marcin! Chcę nauczyć się uwodzenia mojej partnerki/partnera w związku i ocalić go przed rozpadem!

Kurs audio/video "Jak Uratować Związek" 20 lekcji (w sumie 5.5 h) (wartość 197 zł)

(Uwaga! Ten kurs pierwotnie stworzony dla mężczyzn, od sierpnia 2022 zawiera także dodatkowe materiały dla kobiet w związku lub ratujących związek z mężczyzną)

- webinar Q&A dla klientów "Jak Uratować Związek" (wartość 97 zł)

- BONUS audio 2h "Jak Zapobiegać Kobiecej Zdradzie" (wartość 69 zł)

- BONUS Kurs "Kod Atrakcyjności" 14 lekcji (wartość 97 zł)

 

 

498 zł 198 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową:

W oknie Paypal wybierz opcję "Zrealizuj transakcję jako GOŚĆ"

Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE (wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Ze względu na specyfikę produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

 

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, paypal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.pl i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie. Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu TPAY (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.


Pierwsze opinie o kursie "Jak Uratować Związek"

 

Klient przeszedł tylko kilka lekcji z kursu i zmieniła się jego sytuacja na plus

Ale, Czy Twój Poradnik Pasuje
Dokładnie Do Mnie i Mojej Sytuacji?

Jeśli masz udany związek, zero problemówi czy kłótni z kobietą - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli Twoja dziewczyna spełnia Twoje życzenia, dba o Ciebie, a Ty nie musisz się wysilać i jeszcze ona zaprasza swoje koleżanki do trójkąta z Tobą - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeżeli Twoja dziewczyna lub żona jest w Tobie bezgranicznie zakochana - mój poradnik nie jest dla Ciebie

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

- Jeśli czujesz, że Twój związek chyli się ku upadkowi

- non stop się kłócisz z żoną, nie możesz się dogadać, a nie tak to miało wyglądać

- seks uprawiacie rzadko, a chciałbyś dużo częściej, czujesz że musisz ją namawiać i przekonywać do seksu

- jesli ona nie chce eskperymentować w łóżku albo jest bierna (kłoda)

- jesli ciągle coś jej nie pasuje, a jej znajomi i rodzina tylko was skłócają

- jeśi ona mówi, że nie czuje do Ciebie już tego samego co na początku

- jeśli ona ciągle z kimś pisze, wychodzi na imprezy i czujesz, że coś jest nie tak

- jeśli ona strzela fochy, które Cię wkurzają

To co wyżej napisałem to sygnały, że musisz szybko przejść do działania, bo wasze rozstanie jest już tylko kwestią czasu!

Ok, więc ile jest wart mój system uwodzenia swojej dziewczyny w związku i ratowania przed rozstaniem?

Dzięki tym umiejętnościom odzyskasz kontrolę w związku, uratujesz go przed rozpadem i rozkochasz swoją dziewczynę na nowo. Gdybyś miał spróbować zrobićto inaczej:

Szkolenie z uwodzenia: 3000 zł (a i tak wiele technik prosto z uwodzenia nie nadaje się do związków)

Terapia par, terapia małżeńska: 250 zł za spotkanie, a potrzeba kilku lub kilkunastu spotkań (bez gwarancji sukcesu)

Mentoring ze mną: 3000-5000 zł miesięcznie.

Tak naprawdę to mój system "JUZ" nie kosztuje więcej niż 1-2 terapie lub 1/10 szkolenia uwodzenia. A dzięki "JUZ" Twoje życie się odmieni.

Dobrze wiesz, że CENA przestaje miec znaczenie kiedy dostaniesz DOKŁADNIE to co chcesz!! I wtedy wszyscy są zadowoleni.


Teraz jest czas na Twoją decyzję,

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM Do Uratowania Twojego Związku

Poradnik "Jak Uratować Związek" jest dla Ciebie
Chroniony Moją 30 Dniową Gwarancją Satysfakcji

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest również wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail. Jeśli w ciągu 30 dni sam uznasz, że mój poradnik nie jest dla Ciebie, że go nie potrzebujesz i nie przyda Ci się ta wiedza, to ja bez żadnych problemów zwrócę Ci całą kwotę. Anuluję Twoją transakcję i cała wpłacona przez Ciebie kwota wróci na Twoje konto. Bez pytań, bez kłopotów. Po prostu. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept @ uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni o daty otrzymania towaru lub poradnika. Prawnie nie dotyczy zwort osób które rozpoczęły korzystanie z kursu. Ale moja prywatna gwarnacja to 30 dni.


Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty takie jakie chcesz - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 100% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy w związku z kobieta. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony.

System "JUZ" to nie są zwykłe porady do zwiazku, system jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia i relacji damsko meskich, atrkacyjności. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

 

1. Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda ratowania związku i uwodzenia w związku ogólnie polegana zmioanie swoich zachowań i rozmów z kobietą. Staniu się na powrót atrakcyjnym i intrygującym dla swojej kobiety. Na z budowaniu ciekawości i napięcia seksualnego w kobiecie, rozbrajaniu jej fochów i odzyskaniu chemii między wami. Dzięki temu, że oddziałowuje na zakorzenione w kobiecie wzorce seksownego mężczyzny, to sprawia że kobieta zaczyna odczuwać zainteresowanie i pociąg do Ciebie, nawet jeśli "zapuściłeś się" w związku. Przytyłeś i zanudziłęś ją. Krok po kroku budowana jest ciekawość kobiety i "pod radarem" tworzy się napięcie seksualne. Wtedy kobieta zaczyna czuć sięznowu jak kiedyś. Metoda sięga głęboko w podświadomość i ukryte pragnienia kobiety "włączając" w niej fantazje i pociąg do mężczyzny.

 

2. Czy te techniki zadziałają dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny, który krok po kroku zastosuje te techniki. W kursie znajdziesz dziesiątki sposobów na przeróżne problemy w związkach. Tak, aby kobieta zamiast marudzić i się obrażać, myślała o Tobie i jak zadowolić Cię np. w łóżku


3. Czy te sposoby zadziałają na każdą kobietę?
Każda kobieta jest nieco inna, dlatego w kursie zawarłem WIELE różnych przykładów na ratowanie Twojej relacji. Wystarczy, że wybierzesz z całego poradnika TYLKO te rzeczy pasujące do Ciebie i Twojego związku. Potem je zastosujesz, będziesz miał szczęśliwy związek i zero problemów.

 

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem ten produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuje z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w związku osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia, aby nikt ich nie rozpoznał.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??

Mój system ratowania zwiazku jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia i psychologii relacji. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szabelski


Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE.

 

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?

 

Tak Marcin! Chcę nauczyć się uwodzenia mojej partnerki/partnera w związku i ocalić go przed rozpadem!

Kurs audio/video "Jak Uratować Związek" 20 lekcji (w sumie 5.5 h) (wartość 197 zł)

(Uwaga! Ten kurs pierwotnie stworzony dla mężczyzn, od sierpnia 2022 zawiera także dodatkowe materiały dla kobiet w związku lub ratujących związek z mężczyzną)

- webinar Q&A dla klientów "Jak Uratować Związek" (wartość 97 zł)

- BONUS audio 2h "Jak Zapobiegać Kobiecej Zdradzie" (wartość 69 zł)

- BONUS Kurs "Kod Atrakcyjności" 14 lekcji (wartość 97 zł)

 

498 zł 198 zł

 

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową:

W oknie Paypal wybierz opcję "Zrealizuj transakcję jako GOŚĆ"

Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE (wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Ze względu na specyfikę produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, paypal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego tpay i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu TPAY (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

 Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz link do zalogowania sie w systemie i oglądania lekcji.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.. 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa
, Stripe

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.), STRIPE

Kryptowaluty

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność j.w.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku niektórych płatności z zagranicy lub na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby uratować związek i naprawić dawne błędy to nie możesz tego przegapić. Największym błędem próbując naprawiać związek jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że to się stanie. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz pisać, zawarłem w "Jak Uratować Związek".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki skończą się Twoje problemy w związku.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!

Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2022 @ Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.